Mentorka za primer! Ceca oduševila sve: Pred polufinale Zvezde Granda sa svojim kandidatima na večeri
Nakon višemesečnih nastupa, muzičkih duela i pregršt emocija, muzičko takmičenje stiglo je do same završnice.
Veliko finale „Zvezda Granda“ zakazano je za 20. jun od 21 čas.
Pre finala "Zvezda Granda" očekuje se i polufinalna noć u kojoj će se čak 24 kandidata boriti za prolazak u završnicu.
Ceca Ražnatović se oglasila prelepom objavom na Instagramu, pokazavši kako se druži sa svojim kandidatima kojima je bila mentor tokom čitave sezone.
- Veče sa mojim kandidatima pred polufinale. Vidimo se u petak - napisala je Ceca uz emotikon srca i zvezda.
Podsetimo, Ceca ove sezone pokazala je koliko je posvećena ulozi mentora u takmičenju Zvezde Granda. Tokom cele sezone radila je sa svojim kandidatima predano i strpljivo, pružajući im podršku na svakom koraku i pomažući im da iz kruga u krug budu sve bolji.
Mnogi takmičari upravo zahvaljujući njenim savetima, iskustvu i energiji uspeli su da stignu do završnice takmičenja. Ceca je prema njima bila prijateljski nastrojena, uvek spremna da sasluša, posavetuje i ohrabri kada je to bilo najpotrebnije.
Sada zajedno sa svojim kandidatima iščekuje polufinale i veliko finale, uverena da će upravo najbolji zablistati na velikoj sceni.
Njena podrška nije izostala ni u najvažnijim trenucima, zbog čega je među takmičarima važila za jednog od najomiljenijih i najposvećenijih mentora ove sezone.
(Telegraf.rs)
Video: "Zovu me za duet, ali sam ja problem" Hari priznao zašto odbija kolege, a Mirzu oduševio gestom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.