Jakov Jozinović pokazao šta radi pred veliki koncert u Zagrebu: Pevač podelio odlomak iz Svetog pisma
Mladi pevač Jakov Jozinović večeras održava koncert u Areni Zagreb, a sa obožavaocima je podelio i kako se priprema za najvažnije veče u svojoj karijeri.
Na svom Instagram storiju objavio je fotografiju otvorene knjige zasnovane na psalmima i odlomcima iz Svetog pisma.
Iako uz objavu nije dodao komentar, mnogi su to protumačili kao njegov način da pronađe mir pre izlaska na veliku scenu.
U tekstu na fotografiji govori se o poverenju, Božjem prisustvu i oslobađanju od straha, što sugeriše da Jozinović u ovom intenzivnom periodu pronalazi vreme za molitvu i duhovni rast.
Ovom objavom Jakov Jozinović je još jednom pokazao koliko mu je važna duhovna strana života.
Uoči koncerta u Zagrebu objavio je i svoj debitantski album, a večeras pesme prvi put izvodi uživo.
(Telegraf.rs)
Video: Supruga htela da skoči sa terase! Boban Rajović progovorio o ogromnim dugovima: "Imamo 500.000 evra"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.