Skratila kosu, promenila imidž - niko je nije prepoznao: Po folkerku na aerodrom stigao muž sa besnom mašinom

DŽ. R.
K. Ć.
DŽ. R. K. Ć.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Folk zvezdu Stojanku Novaković Stoju zatekli smo danas na beogradskom aerodromu čim je sletela sa jednog od svojih vikend nastupa.

Pevačicu nismo odmah prepoznali zato što je promenila imidž.

Naime, dugu kosu je skratila, pa je vezala u nizak rep dok je na sebi imala ležernu kombinaciju.

Svoj autfit  upotpunila je masivnim minđušama i upečatljivim, predimenzioniranim roze naočarima za sunce.

Sa osmehom na licu i ne ispuštajući telefon iz ruku, Stoja je žurnim korakom prolazila kroz terminal. Na izkazu je sačekao muž sa besnim džipom marke "Ford".

Svi su primetili drastičnu transformaciju pevačice pa su komentarisali kako joj lepo stoji novi imidž.

Stoja je, podsetimo, najavila povlačenje sa estrade.

- Ja ću još malo reći i ostavljam ja ovaj posao, došao je red da se odmorim. Nema šanse da ćete me videti da pevam u 60 godina. Kafane mi je preko glave, tada ću se odmarati, družiću se sa unucima, šetati, družiti sa psima... Zaslužila sam odmor. Koncert ne planiram, otkud znam, moj tim pokušava da me ubedi. Ne znam, nikada se ne zna. Mrzi me da se pripremam - rekla nam je ona.

(Telegraf.rs)

Video: Mala Cana stigla na komemoraciju! Ne moze da se odvoji od njegove slike

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Brko

    29. jun 2026 | 02:12

    Besna masina??? Hahaha! Bolje da je za nju dosao sa traktorom!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA