Dara Bubamara imala samo jednu poruku za policiju nakon što je završena racija u klubu "Kontrolišu, napadi..."
Policija je u jednom plažnom baru na crnogorskom primorju upala u toku današnjeg dana, 19. jula i prekinula nastup Dare Bubamare.
Interventa jedinica crnogorske policije je upala u ovaj lokal i prkeinula nastup, te su Daru Bubamaru sproveli da odmah sedne za sto sa menadžerom i prijateljima.
Sve je trajalo oko pola sata, a onda su dali znak da muzika može ponovo da krene, ali je policija svakako ostala ispred lokala još izvesno vreme. Niko nije priveden i nikome ništa sporno nije pronađeno.
Dara je nastavila da zabavlja publiku a pre toga je uputila poruku:
- Kontrolišu, napadi...evo jedna pesma u to ime..." Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine, mogu samo da nas mrze oni što nas ne voleee..."
Nakon što su upozorili sve da sednu i ne podižu telefone, policija je posle provere otišla sa mesta, a žurka je nastavljena.
Na Darinom nastupu provodio se i nekoliko decenija mlađi dečko od kojeg se Dara ne odvaja.
(Telegraf.rs)
Video: Ceca otkrila detalje Anastasijinog porođaja
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Srb
Pa ona više ne može da peva. Ona se nešto falš dere pa onda pušta dečurliju da urla. Užas
Podelite komentar
Penzioner
Kad je muškarac stariji od devojke,kažu sramota,pedofil,kad je matora žena starija od momka,šta je ona,dara babamara,to nije sramota.
Podelite komentar