Jelena Radanović rasplalila maštu suprotnom polu: Legla na pesak, ispred nje koktel, a tek da vidite pozu...

J. S.
J. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Supruga Slobe Radanovića Jelena Radanović uživa na odmoru sa porodicom, svojim sinovima, a u pauzi između nastupa na plaži im se pridruži i pevač.

Kako se provode, Jelena svakodnevno objavljuje na svom Instagramu, a sada je zapalila ovu društvenu mrežu kada je objavila fotografiju u kupaćem kostimu.

Naime, Jelena je ležala na pesku dok je ispred nje bio koktel i nije skidala osmeh sa lica.

U prvom planu bilo je njeno izvajano telo, posebno zadnjica, zbog čega je muškarce bacila na muke. 

Jelena Radanović Foto: Instagram/ jeja.radanovic

Nedavno je objavila fotografiju sa mora na kojoj pozira u jednom lokalu, a ispod objave je napisala:

Znate onaj ružan osećaj u stomaku kada je odmoru kraj? Ja ga odavno nemam. Gde god bila, uživam, ali se uvek radujem povratku kući. Ove zore letim kod muža - napisala je ona tada.

Podsetimo, Jelena je aktivna na društvenim mrežama gde često komunicira sa svojim pratiocima.

Nedavno je ostavila mogućnost da joj postavljaju pitanja, na koja je vredno odgovarala.

Jedno od njih glasilo je i "ko je nazahtevniji i najteži od njenih muškaraca", na šta je ona odgovorila da je to njen muž.

- Sloba. Dečacima sam samo mama. A Slobi sam žena, sestra, najbolji drug, poslovni savetnik i psiholog - napisala je ona.

(Telegraf.rs)

Video: Sloba Radanović osudio napad na ćerku Dejana Petrovića!

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Realno

    21. jul 2026 | 13:07

    Jos se nije upoznala sa terminom radna knjizica

  • Kiki

    21. jul 2026 | 14:05

    Neko diplomom, poslovnim uspesima, prirodnom lepotom, ova se samo hvali du..tom.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA