Prvi snimak požara na Vrdniku, širi se ka kući bivše voditeljke: Ona uplašena, traži pomoć

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U blizini kuće Olje Crnogorac na Vrdniku, izbio je požar, a ona se uputila ka kući i pokazala prvi snimak požara.

Ona je, nakon što je saznala da je na desetak metara od kuće, na groblju, izbio veliki požar, panično krenula iz Beograda.

Olja se sada oglasila, kada je bila u blizini svoje kuće, pa pokazala jezivi snimak velikog gustog dima koji se vidi u blizini njene vile.

- Evo približavam se, sad ćete da vidite sa ove strane. Pogledajte, onde gori, a ono pored je belo je moja kuća - rekla je ona.

Olja Crnogorac Foto: Instagram/montegrina

Krenula da gasi požar crevom

Kako je saopštila, požar je izbio kod groblja, što je na oko desetak metara od njene luskuzne vile.

- Ne znam gde se nalazim ljudi, krenula sam ka svojoj kući - vatra se širi od starog groblja ka mojoj kući, bukvalno je na 10 metara od nje - rekla je ona, pa nastavila:

- Rekla sam tamo ljudima koji rade da polivaju zidove i okolno rastiće. Zvala sam vatrogasce u Rumi, navodno su tamo već dva vozila, ovi moji uopšte ne vide dve cisterne tamo, vatra se širi ogromnom brzinom. Vetar je, ne znam šta će da bude. Idem tamo, idemo svi da gasimo crveima, ne znam. Evo apelujem na vatrogasnu službu Rume da dođu da ugase - rekla je bivša voditeljka.

(Telegraf.rs)

Video: Zbog Cecine publike koja nije stala ispred bine u Kolašinu, organizatori uradili OVO

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA