Pevač je osnovnu školu završavao u četiri grada: U osmom razredu se vratio, ovo je obeležilo njegov život
Poznati pevač Željko Samardžić veliku muzičku karijeru izgradio je nakon što se preselio iz Mostara u Beograd, ali malo ko zna da su česte promene mesta stanovanja obeležile čitavo njegovo detinjstvo.
Iako nikada nije bio dete diplomata, Željko Samardžić je zbog specifičnih životnih okolnosti osnovnu školu pohađao u čak četiri različita grada, koji se danas nalaze u tri različite države.
Pevač je otvorio dušu i otkrio nepoznate detalje o svom odrastanju i selidbama.
"Ja sam oficirsko dete"
Željko je opisao svoje detinjstvo kao izuzetno interesantno, objasnivši da je razlog čestih selidbi bila profesija njegovog oca.
- Ja sam oficirsko dete. Selili smo se, menjali gradove i republike. Prvi razred sam završio u Nikšiću, drugi u Igalu, treći sam već bio u Mostaru, četvrti, peti, šesti i sedmi bio u Zadru, a u osmom sam se vratio u Mostar - detaljno je opisao Samardžić svoj nesvakidašnji obrazovni put.
Otkrio gde je trošio veliku zaradu
Željko je svojevremeno otkrio koliko voli svoj posao i koliko je ulagao u karijeru govori činjenica da je sve pare uložio u pesme.
- Mogao sam da kupujem mnoge jahte i skupe automobile, a ja sam sve uložio u pesme i srećan sam zbog toga.
(Telegraf.rs)
Video: Zbog Cecine publike koja nije stala ispred bine u Kolašinu, organizatori uradili OVO
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Tea
Pa malo i u nekretnine,a ne samo pesme,zaradio sa svojim parama moze sta hoce,normalan i porodican covek.
Podelite komentar