
Počela 13. sezona Potere: Kome je bila „baksuzna“, takmičarima ili Tragaču?
Broj 13 mnogi smatraju „baksuznim“, ali u slučaju popularnog kviza Potera, on će nekima ipak donositi sreću. Nakon emitovanja prve epizode 13. sezone kviza, čini se da je sreća više bila na strani Tragača, ali pravi ljubitelji Potere znaju da su prekoreti iza ćoška.
U novoj sezoni kviza led su probili Jovan Stević, Marko Soldatović, Žarko Bojović i Radovan Bulatović, suočivši se sa Milanom Bukvićem na mestu Tragača. Mlađi deo ekipe, sačinjen od dvadesetpetogodišnjeg Jovana i devetnaestogodišnjeg Marka, u drugoj igri se držao osvojene sume. Sa druge strane, Žarko i Radovan su okušali sreću, odlučivši se za borbu za višu ponuđenu sumu.
Ovog puta, međutim, sreća nije pratila hrabre, pa su Jovan i Marko, takmičari koji su išli „na siguricu“, ostali sami u finalnoj Poteri. Ostvarivši 16 koraka prednosti u odnosu na Milana Bukvića, ova dva momka postavila su mu izazovan zadatak, naoštrivši se da Tragaču ulove grešku i pokušaju da ga vrate unazad.

Za to ipak nisu imali priliku, budući da je Bukvić bio na visini zadatka i stigao ih bez greške i sa dvadeset i jednom sekundom preostalom na satu.
„Marko, ja sam sa 18 godina izgubio u ovom kvizu. Isto sam imao dobro znanje za svoje godine. Ovo je lepa lekcija i doći ćete kao pobednik“, rekao je Bukvić jednom od takmičara, uputivši potom komplimente i drugom „Jovane, vrhunski ste nastupili!“
Prva Potera u 13. sezoni definitivno nije donela sreću takmičarima, ali ko zna, možda već sledećeg ponedeljka sreća bude na njihovoj strani.
(Telegraf.rs)
Video: Stiven Sigal snima akcioni film u Beogradu: Na konferenciji govorio i o Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.