NINA BADRIĆ STIŽE U BEOGRAD: Dva posebna koncerta u Plavoj dvorani Sava Centra
Jedna od najvećih regionalnih muzičkih zvezda, Nina Badrić obratila se svojim fanovima i najavila dva posebna koncerta koja će se održati u Plavoj dvorani Sava Centra 20. i 21. februara.
Publiku očekuje pažljivo odabran repertoar, omiljene pesme u novim, akustičnim aranžmanima, uz gudače i Ante Gelo orkestar, što obećava dve večeri pune emocija i nezaboravne atmosfere.
Muzička zvezda je u video obraćanju publici poručila:
"Taman kad se odmorite, čekam vas u najlepšoj dvorani Sava Centra, u posebnom muzičkom ruhu. Za vas: akustični koncert uz gudače, Nina Badrić i Ante Gelo orkestar. Biće baš dobro!"
Video poruku Nine Badrić možete pogledati na sledećem linku: Instagram.
Pripremite se za dve nezaboravne muzičke večeri i doživite Ninu Badrić u jedinstvenom izvođenju koje svaki put iznova osvaja publiku.
Prvi koncert je rasprodat, a ulaznice za drugi koncert dostupne su putem sledećih linkova: Tickets | Nina Badrić i eFinity tickets, kao i na svim eFinity i Ticket Vision blagajnama.
(Telegraf.rs/PR)
Video: Ada Raspor: Balet "Krcko Oraščić" je poseban, muzika je čarobna
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.