Gol Džeka u 45. sekundi nije najbrži u derbiju Mančestera, ali ovaj zato jeste (VIDEO)

Reprezentativac BIH zatresao mrežu Junajteda posle nepunih minut igre na ''Old Trafordu'', ali je Denis Tueart 1975. godine bio strelac u 39. sekundi

• 3

Gol koji je napadač Mančester Sitija Edin Džeko postigao u 45. sekundi gradskog derbija protiv Mančester junajteda nije najbrži u istoriji duela ova dva tima, jer je Denis Tueart davne 1975. godine zatresao mrežu ''crvenih đavola'' posle samo 39. sekundi.

Međutim, ono što može da uteši reprezentativca BIH jeste da je gol svakako najbrži od nastanka Premijer lige, gde je Siti uspeo da postigne samo četiri gola u prvom minutu.

Podsetimo, posle prvih 45 minuta Građani vode na ''Old Trafordu'' rezultatom 1:0.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!