Prva pobeda Javora kod kuće još od meča sa Zvezdom!

Ivanjičani upisali tek drugu pobedu od početka prvenstva * Donji Srem ubedljiv protiv Kragujevčana

• 0

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici ekipu Novog Pazara sa 1:0 (1:0), dok je Donji Srem bio ubedljiv protiv Radničkog iz Kragujevca (4:1), u mečevima 21. kola Superlige Srbije. Javor je konačno prekinuo "crnu seriju" i posle skoro osam meseci zabeležio pobedu na domaćem terenu.

Poslednji put Ivanjičani su kod kuće slavili 11. avgusta 2013. godine kada su u prvom kolu savladali Crvenu zvedu sa 4:2. Jedini gol na meču postigao je Stanimir Milošković u 45. minutu.

Donji Srem je u Pećincima posle dva vezana poraza zabeležio pobedu i osvojio važne bodove u borbi za opstanak u eliti.

Golove za ekipu Vlade Čapljića postigli su Damnjanović u 10, Mijić u 53, Sinđić u 65. i Ðuro u 88. minutu, dok je počasni pogodak za Kragujevčane postigao Spalević iz penala u 72. minutu.