Srpska strelkinja upucala srebro u američkoj vojnoj bazi!

Olimpijska vicešampionka Ivana Maksimović zauzela je drugo mesto na Svetskom kupu u Fort Beningu, dok je Andrea Arsović četvrta

• 3

Reprezentativka Srbije u streljaštvu, Ivana Maksimović osvojila je srebrnu medalju u gađanju vazdušnom puškom na Svetskom kupu u američkoj vojnoj bazi Fort Bening.

U finalnom takmičenju Maksimovićeva je zabeležila rezultat od 207,6 krugova.

Zlatno odličje pripalo je Kineskinji Jing Čang sa 209,1, a bronzano Ruskinji Ani Žukovoj sa 186 krugova.

Druga predstavnica Srbije u finalu, Andrea Arsović, zauzela je četvrto mesto sa 165,4 krugova.

Na prvom Svetskom kupu ove sezone srebro Ivane Maksimović je treći trofej za Srbiju.

Prvog dana takmičenja, u petak, Milutin Stefanović takođe je osvojio srebrnu medalju u gađanju vazdušnom puškom, a Zorana Arunović BRONZANU vazdušnim pištoljem.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!