Istorijska pobeda Hetafea u Valensiji! (VIDEO)

Važnu pobedu u borbi za opstanak ostvarila je madridska ekipa na gostovanju "slepim miševima"

• 0

Fudbaleri Hetafea su prvi put u istoriji savladali Valensiju kao gosti u Primeri, pošto su slavili na "Mestalji" sa 3:1 i to posle preokreta.

Vargas je doveo domaćina u vođstvo već u 6. minutu, ali su Lafita i Marika do poluvremena preokrenuli rezultat da bi Leon dva minuta pre kraja postavio konačan rezultat.

"Slepi miševi" su ovim porazom pali na devetu poziciju na tabeli i ostali gotovo bez šansi da zauzmu neku od pozicija koje vode u Evropu, dok je tim iz Madrida osvojio važne bodove u borbi za opstanak.