Inter dva puta vodio, imao penal za pobedu, ali opet nije osvojio sva tri boda! (VIDEO)

Ekipa iz Milana i četvrti meč zaredom nije uspela da pobedi, jer je remizirala sa Bolonjom rezultatom 2:2

• 0

Dubioza Intera se nastavlja. Ekipa iz Milana je u meču protiv Bolonje vodila dva puta, imala penal za pobedu, ali je na kraju meč završen bez pobednika - 2:2. Ovo je četvrti meč izabranika Valtera Macarija bez pobede i predstoji im žestoka borba za petu poziciju i izlazak u Evropu.

Sve je dobro počelo po Inter. Mauro Ikardi je već u šestom minutu doneo prednost svojoj ekipi, posle asistencije Nagatoma, ali se na odmor otišlo nerešenim rezultatom, jer je Pacienca deset minuta pre kraja prvog dela izjednačio.

Domaća ekipa novu prednost stiče ponovo posle pogotka  Ikardija u 63. minutu. Bolonja se ipak nije predava i samo deset minuta kasnije dolazi do novog izjednačenja, preko Konea. Inter je  imao priliku da reši pitanje pobednika šest minuta pre kraja, ali je Dijego Milito promašio penal.