Ljorente pogurao Juventus ka novoj titulu, Milan siguran u Đenovi! (VIDEO)

Španski napadač sa dva pogotka doneo pobedu ekipi iz Torina protiv Livorna, dok je Milan sa 2:1 slavio u Đenovi

• 1

Fudbaleri Juventusa za još tri boda su bliži tituli. Stara dama je na domaćem terenu pobedila Livorno rezultatom 2:0. Ekipa iz Torina se ovom pobedom ponovo udaljila od Rome na razliku od osam bodova.

Najzaslužniji za pobedu Juventusa, bio je dvojstruki strelac Fernando Ljorente. On je za samo tri minuta u finišu prvog poluvremena uspeo da posle asistencija Teveza i Pirla reši pitanje pobednika.

Fudbaleri Milana savladali su večeras u Ðenovi istoimenu domaću ekipu sa 2:1, u poslednjoj utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Roso-neri, koji su se kasno trgli ove sezone, zabeležili su 12. pobedu i šest kola pre kraja teoretski mogu da se nadaju izlasku na evropsku scenu pošto zaostaju pet bodova za Parmom i gradskim rivalom Interom.

Golove za goste su postigli Tarabrt i Honda, dok je domaća ekipa do počasnog pogotka stigla posle autogola Abijatija. Ðenova je ostala na 13. poziciji sa šest bodova manje od večerašnjeg rivala.