Partizan slavio u Padinjaku posle 17 godina!

Crno-beli su slavili protiv beogradskog zonaša PKB-a sa 2:0 golovima Ninkovića i Markovića

• 2

Fudbaleri Partizana podbedili su tim PKB-a sa 2:0 u tradicionalnom kontrolnom meču pred nastavak Jelen Superlige!

Strelci za crno-bele bili su Nikola Ninković u prvom poluvremenu i Saša Marković u finišu meča.

Partizan je na gostovanju u Padinskoj skeli poveo posle prodora Malbašića u 11. minutu i pravovremene asistencije za Nnkovića, koji je rutinski savladao golmana PKB-a.

Konačan rezultat postavljen je u 90. minutu kada je Marković glavom završio akciju golom glavom.

Crno-beli u narednom kolu igraju protiv Javora u Ivanjici.

Partizan: Živković (Petrović od 58′), Aksentijević, Petrović (Marković od 65′), Ivković, Ostojić (Stevanović od 58′), Marković (Milovanović od 58′), Pantić (Minić od 58′), Malbašić (Golubović od 64′), Grbić (Rajić od 64′), Ninković (Pantelić od 58′), Beko Fofana.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!