Nema predaje u borbi za titulu: Ljajić strelac i asistent u pobedi Rome! (VIDEO)

Rimska vučica savladala Atalantu na svom terenu rezultatom 3:1 i tako prišla Juventusu na pet bodova

• 2

Fudbaleri Rome zabeležili su i sedmu uzastopnu pobedu u Seriji A. Rimska vučica je na svom terenu savladala Atalntu rezultatom 3:1, a glavnu ulogu je imao Adem Ljajić, koji je bio strelac i asistent u pobedi kluba iz italijanske prestonice.

Ovom pobedom Roma se primakla Juventusu na samo pet bodova i pokazala da se ne odriče sna o osvajanju italijanskog prvenstva.

Domaća ekipa je u prednost došla u 14. minutu kada je Tadei iskoristio smušenost gostujuće odbrane i zatresao mrežu Konsiljija. Prednost Rome je udvostručena šezdeset sekundi pre isteka prvog poluvremena, kada je sjajnu akciju krunisao Adem Ljajić svojim šestim pogotkom ove sezone.

U drugom delu igre ekipa iz Rima je osigurala svoju pobedu, golom Žervinja posle asistencije Ljajića, da bi Atalnta postigla počasni pogodak zahvaljujući Migliaćiju.