Čović: Poništen mi je čist gol

"Gol je čist kao suza, a ja, umesto radosti, dobijem još i žuti karton", jadao se mladi reprezentativac Srbije

• 0

Napadač Subotičkog Spartaka Nemanja Čović razočaran je konačnim ishodom utakmice u Beogradu, u kojoj je njegov tim izgubio 1:0 od Crvene zvezde i smatra da mu je prestrogo poništen pogodak u 24. minutu koji bi verovatno promenio tok utakmice.

Mladi reprezentativac Srbije je u 24. minutu ukrao loptu Mikiću, ali je glavni sudija Boško Jovanetić smatrao da je defanzivac Crvene zvezde tom prilikom odgurnut, a pokazao mu je i žuti karton, zbog čega trener Zoran Milinković neće moći da računa na njega u duelu protiv Radničkog iz Kragujevca.

- Žao mi je što je moj gol poništen. Mikić je pogrešio, računao sam na to i pojurio. Gol je čist kao suza, a ja, umesto radosti, dobijem još i žuti karton - jadao se mladi reprezentativac Srbije.