• 35

KAKO JE TEKAO DERBI: Svi golovi i šanse na meču sezone! (VIDEO)

Crno -beli fudbaleri preživeli dva penala, i dali gol u 90. minutu koji ih je ostavio u borbi za titulu

• 35

Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:1 na 146. večitom derbiju u 26. kolu Jelen Superlige Srbije. Utakmica je bila puna dinamike, energije, sa dosta šansi obe ekipe, a viđena su i dva promašena penala.

Zvezda je imala šansu da povede, ali penal koji je šutirao Miloš Ninković u 24. minutu odbranio je golman Partizana Lukač.

Nakon toga usledio je slobodan udarac Partizana kada je Nikola Drinčić sa 25 metara bombom doneo vođstvo.

U 33. minutu usledio je još jedan penal za Crvenu zvezdu, ponovo je oboren Dragan Mrđa u šesnaestercu. Ovoga puta penal je izveo Mijailović ali je golman Lukač ponovo odbranio.

Igalo se vrlo energično na obe strane, a samo desetak minuta igre bilo je dovoljno u drugom poluvremenu, tačnije igrao se 54. minut, kada je  Dragan Mrđa doneo izjednačenje.

I kada je izgledalo da će se meč završiti remijem i podelom golova, Partizan je došao do pobede u 90. minutu golom Nemanje Kojića.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!