Juventus na pobedu od titule! (VIDEO)

Stara Dama slavila na gostovanju u Sasuolu rezultatom 3:1 i tako na tri kola pre kraja maltene obezbedila titulu

• 0

Fudbaleri Juventusa su posle preokreta slavili na gostovanju u Sasuolu rezultatom 3:1 u poslednjem meču 35. kola Serija A. Ovom pobedom Stara Dama je zadržala osam bodova prednosti u odnosu na Romu, tri kola pre kraja.

Izabranici Antonia Kontea imaće priliku da i teoretski odbrane titulu narednog vikenda kada u Torinu gostuje Atalanta.

Sve je dobro počelo po domaći tim. Zaza je u devetom minutu posle asistencije Zenonija doneo prednost svom timu. Karlos Tevez je u 35. minutu svojim 19. pogotkom ove sezone, izjednačio.

Gostujući tim je u drugom poluvremenu odigrao mnogo bolje i zahvaljujući pogotcima Markizija i Ljorentea došao do značajne pobede.