Partizan i dalje gubi, ali promoviše humanost!

Crno-beli poraženi su od Metaloplastike, a tokom meča nosili su majice sa brojem žiro računa i SMS broja za pomoć maloj Lani Jokić koja boluje od cerebralne paralize

• 3

Rukometaši Metaloplastike savladali su u Beogradu ekipu domaćeg Partizana 27:22 (9:11), u preostaloj utakmici 5. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Šapčani su četvrtom pobedom napravili krupan korak ka osvajanju titule državnog prvaka, dok su crno-beli pretrpeli četvrti poraz i ostali na začelju tabele.

Goste je do trijumfa predvodio Dragaš, koji je postigao čak devet golova, dok su u timu Partizana najefikasniji bili Jovanović, A.Radovanović i Markićević sa po četiri.

- Dobro smo igrali prvo poluvreme, uspeli smo da pariramo Metaloplastici. Spremili smo novu odbranu za ovu utakmicu i videla se razlika u našoj igri. Ali, odmah na početku drugog poluvremena javile su se stare boljke. Kada se pojedinci umore, sve krene nizbrdo. Sigrno da nam nije prijatno u ovom trenutku zbog poraza, ali znam da će protiv Vojvodine biti mnogo bolje - rekao je novi trener Partizana Nenad Maksić posle meča na Banjici.

Rukometaši Partizana nosili su majice sa brojem žiro računa i SMS broja za pomoć maloj Lani Jokić koja boluje od cerebralne paralize.

Za operaciju i njene prve korake neophodno je prikupiti 60.000 evra.

Odigrano u nedelju: Crvena zvezda - Vojvodina 26:25, Radnički - Železničar 28:24.

Tabela: Metaloplastika 8 bodova, Vojvodina i Radnički po 6, Železničar i Crvena zvezda po 4, Partizan 2.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!