NOLETOVIM STOPAMA: Federer se povukao sa turnira u Madridu!
Švajcarski teniser Rodžer Federer neće igrati ove godine na ATP turniru u Madridu, pošto je odlučio da vreme provede sa svojom suprugom Mirkom koja je u drugom stanju.
Vest da će propustiti turnir, na kojem zbog povrede neći biti ni Novaka Đokovića, Švajcarac je saopštio putem Fejsbuka.
- Rešio sam da ne učestvujem u Madridu kako bih bio sa suprugom Mirkom u narednih nekoliko nedelja uzbudljivih za našu porodicu. Izvinjavam se svojim navijačima i nadam se da ću se vratiti u Madrid sledeće godine. Treniraću blizu svoje kuće, a uskoro se vraćam na Tur - istakao je Federer.
Kao što će Federer da vežba u blizini svoje kuće, tako se i Đoković odmara u rodnoj zemlji, tačnije u Beogradu.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Dušan Mihajlović, sin Siniše Mihajlovića o Zvezdi i Arnautoviću: “On je život”
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Џек
Може му се,не зна ни колико титула ни колико милиона има.
Podelite komentar