Biće vam žao ako ne pogledate goleadu sa meča u Firenci! (VIDEO)

U zaostaloj utakmici Serije A Sasuolo je na gostovanju protiv Fiorentine slavio sa 4:3

• 3

Fudbaleri Sasuola savladali su u Firenci ekipu domaće Fiorentine sa 4:3 i došli na korak od opstanka u italijanskoj Seriji A.

Zaostala utakmica prvenstva Italije protekla je u znaku trostrukog strelca, 19. godišnjeg Domenika Berardija, koji je svom timu već na poluvremenu obezbedio ubedljivu prednost.

Gosti su odličnom igrom iznenadili favorizovanu Fiorentinu, koja je u završnici samo ublažila zaslužen poraz. U timu domaćina srpski internacionalac Nenad Tomović odigrao je poslednjuh 20 minuta susreta.

Večerašnjim trijumfom Sasuolo je pobegao iz opasne zone, a dva kola pre kraja ima isto toliko bodova više od Bolonje, najbliže od ugroženih klubova.

Fiorentina - Sasuolo 3:4

(Rodrigez 57. penal, Rosi 72, Kvadrado 75 - Berardi 23. penal, 33, 42, Sansone 64)

Napoli - Kaljari 3:0

(Mertens 33, Pandev 43, Džemaili 57)

Tabela: Juventus 96 bodova, Roma 85, Napoli 69, Fiorentina 61, Inter 57, Torino 55, Parma 54, Milan 54, itd.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!