Kostić i Lekić vodili svoje ekipe do pobeda! (VIDEO)

Fudbaler Groningena postigao je dva gola, dok je napadač Hihona zatresao mrežu za trijumf Hihona

• 0

Srpski fudbaleri pogađali su ove subote na terenima u Evropi, i to Filip Kostić i Dejan Lekić.

Kostić je bio dvostruki strelac Groningena za pobedu nad Viteseom od 4:1, čime je ova ekipa izborila takmičenje u finalu plej-ofa holandske lige. Gol je postigao i Rišairo Živković, koga mnogi priželjkuju za reprezentativca Srbije.

Kostić je svoje golove postigao u 83. i 89. minutu meča, i nastavio da prikazuje odlične partije pred finale, u kom će pobednički tim izboriti plasman u Ligu Evrope.

Groningen čeka boljeg iz dvoboja AZ Alkmar - Herenven.

U španskoj Segundi, Dejan Lekić je postigao pobednički gol za Sporting Hihon protiv Erkulesa (2:1).

Nekadašnji igrač Crvene zvezde zatresao je mrežu u 64. minutu, i postavio konačan rezultat koji vodi njegovu ekipu u plej-of. Stefan Šćepović je odigrao ceo meč za Hihon.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!