JSL: Partizan - Čukarički 2:0, Voša - Zvezda 3:3! (KRAJ) (VIDEO)

Crno-beli su u poslednjem meču sezone 2013/14 savladali tim sa Banovog brda golovima Lazovića i Fofane, dok su u Novom Sadu Vojvodina i Zvezda podelili bodove

• 9

7. minut - Velika prilika za Vojvodinu, golman Crvene zvezde je odbio loptu posle šuta jednog igrača Vojvodine, a Ivanić je naleteo na loptu, ali se našao u ofsajd poziciji.

10. minut - Partizan ima inicijativu u meču protiv Čukaričkog, ali su pokušaji Luke i Markovića bili neuspešni.

14. minut - Prva šansa za Brđane, Brežančić je centrirao, ali Matić loše zahvata loptu i šalje je pored gola.

23. minut - U Novom Sadu Vojvodina je u dosadašnjem delu meča mnogo bolji rival, imali su nekoliko polušansi, ali je Rajković bio na visini zadatka i uspeo da sačuva mrežu.

24. minut - Pavlović iz Čukaričkog je imao šansu, ali je Živković odbranio njegov pokušaj.

33. minut - Bez ikakvih dešavanja u ovom periodu igre na oba meča i u Novom Sadu i u Humskoj.

37. minut - Najbolja prilika za Partizan na meču! Grbić je sa sedam metara šutirao glavom, ali je lopta otišla tik pored gola. Prethodno je Ninković dobro centrirao.

41. minut - Rajković je spasao gol Zvezde! Alivodić je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je golman crveno-belih sjajnom paradom zaustavio njegov udarac.

42. minut  - Pekarić sa pet metara šalje loptu pored gola! Štoper Novosađana se ubacio iz drugog plana, a Zvezda je imala sreće!

44. minut - GOOOOL! Zvezda vodi sa 1:0! Strelac RAkić, glavom! Sudija je nekoliko trenutaka kasnije označio kraj poluvremena!

45. minut - I u Humskoj je sudija označio poluvreme!

48. minut - GOOOOLLL! Veselinović je izjednačio na 1:1 u Novom Sadu! Alivodić je proigrao napadača Voše, koji je savladao RAjkovića!

50. minut - Grbić je krenuo u solo prodor, ali su ga u sendviču zaustavila dvojica igrača Čukaričkog, posle čega je fudbaler Partizana pao. Sudija je dao znak da se igra nastavi.

51. minut - GOOOL! Vojvodina vodi sa 2:1! Puškarić je savladao Rajkovića sa pet metara posle prodora i asistencije Alivodića!

53. minut - Ninković se obrukao! Lazović je sa ivice kaznenog prostora proigrao vezistu crno-belih,  koji nije uspro da pogodi praznu mrežu posle udarca glavom!

61. minut - GOOOOL! Rakić je postigao drugi gol na meču!  Napadač crveno-belih je iskoristio dobru asistenciju Onjila i izjednačio rezultat na 2:2

61. minut - Velika šansa za Partizan! Grbić je pogodio stativu, a u nastavku akcije udarac Luke sa pet metara izblokirali su igrači Čukaričkog!

62. minut - GOOOOl! Voša tek što je krenula sa centra postigla je gol! Strelac je Popara!

73. minut - GOOOOL! Partizan vodi golom Lazovića!

74. minut - GOOOOL! Debitantski gol Luke Jovića za Zvezdu! 3:3 u Novom Sadu!

90+4 minut - 2:0 za Partizan! Strelac Fofana! Sudija je označio kraj meča nekoliko sekundi nakon drugog gola u crno-belih!

93. minut -  Kraj meča u Novom Sadu! Voša - Zvezda 3:3!

Vojvodina: Žakula, Živković, Pekarić, Novaković, Nastić, Popara, Poletanović, Ivanić, Puškarić, Alivodić, Veselinović.

Crvena zvezda: Rajković, Pavićević, Kelhar, Krneta, Nenadić, Gogić, Milijaš, Ninković, Savićević, Onjilo, Rakić.

Partizan: Živković, Luka, Ostojić, Stanković, Volkov, Ninković (Malbašić 65. minut), Brašanac, Marković, Ilić, Lazović, Grbić.

Čukarički: Ristić, Janković, Pjasentin, Ostojić, Brežančić, Radovanović, D. Srnić, Matić, Bojić, Dimić (Boljević 55. minut), Pavlović.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!