Perišić gura Hrvate, goleada Čilea i Egipta (VIDEO)

Kockasti savladali Mali rezultatom 2:1, uz dva gola napadača Volfsburga * Čile gubio 0:2 pa stigao do pobede, dok su Rusi igrali 1:1 sa Norveškom

• 1

Fudbalska reprezentacija Hrvatske uspešno je započela niz prijateljskih utakmica u okviru priprema za Svetsko prvenstvo u Brazilu pošto su u Osijeku savladali nacionalni tim Malija rezultatom 2:1.

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Ivan Perišič u 14. i 64. minutu, dok je za afričku reprezentaciju pogodio Kalifa Traore u 79. minutu.

Iako su posle 16 minuta gubili sa 2:0, Čile je uspeo da preokrene i savlada Egipat rezultatom 3:2, dok je Rusija odigrala nerešeno sa Norveškom (1:1).

Više o ovoj vesti možete pročitati u našem Specijalu posvećenom Svetskom prvenstvu u Brazilu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!