Bekrić treći u Mađarskoj: Bio sam bolji od nekih rivala!
Emir Bekrić osvojio je treće mesto na trci u mestu Sekesfehervar u Mađarskoj i stazu na 400 metara prepone istrčao je za 50.04.
U fotofinišu prvopolasirani je bio Dejvid Grin 49.89, a drugoplasirani Jehue Gordon 49.89.
- Vremenski uslovi nam nisu išli na ruku, staza je bila nova i znatno sporija, što je uticalo na sve rezultate. Kad podvučem crtu, bio sam bolji od nekih rivala koji su na prethodnom mitingu trčali ispod 49 sekundi - rekao je Bekrić i dodao:
- Međutim, važno je da sam trčao svoju trku, da sam bio fokusiran i da sam shvatio ovo takmičenje kao samo još jednu usputnu stanicu ka Cirihu. Zadovoljan sam.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Domeniko Mesina postao predsednik Sudijske komisije FSS, otkrio kako će se sudije kažnjavati ubuduće
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ДАШОНИ
CBAKA ЧАСТ СРБИНЕ
Podelite komentar