NEMAC VELIKOG SRCA: Ozil platio operacije za 23 mališana iz Brazila!
Nemačka reprezentacija osvojila je Zlatnu boginju na upravo završenom Svetskom prvenstvu, ali Panceri nisu pokazali samo fudbalske kvalitete u Brazilu, već i ljudske.
Nemci su u Brazilu za potrebe svog tima izgradili čitavu bazu sa infrastrukturom i ostavili je domaćinu na poklon, a i vezista Mesut Ozil je pokazao veliko srce.
Tokom boravka u Brazilu Ozil je platio operaciju za 11 mališana, dok je po završetku odulčio da taj broj poveća na 23.
- Šta lepše može da postoji nego kada omogućite deci da idu u školu i bave se sportom. Video sam fotografije i video-snimke dosadašnjih 11 operacija, koje su mi u znak zahvalnosti poslali roditelji te dece. Oni su dokaz da je novac dobro uložen - rekao je Ozil i dodao:
- Želeo sam da na taj način još jednom zahvalim Brazilcima za fantastičnu dobrodošlicu koju su nam priredili - zaključio je Ozil.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Špijun na treningu BiH pred ključni meč! Vojnik snimao meč Zmajeva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Roro
Svaka cast!
Podelite komentar
☪ Bin Laden -مسلم !!!
Ovo je pravi Muslim i Turčin takvi su mu bili i čukun dedovi !!!
Podelite komentar
Milan
On je Nemac isto koliko i ja
Podelite komentar