Nedović najbolji asistent u poslednjem meču letnje lige, Kuzmić nije igrao!
U okviru pete utakmice Letnje lige u Las Vegasu Golden Stejt Voriorsi poraženi su od Milvokija 79:74, a od dvojice srpskih reprezentativaca koji nose dres "ratnika" samo je Nemanja Nedović ulazio u igru, dok je Ognjen Kuzmić čitavu utakmicu posmatrao sa klupe.
Nekadašnji plejmejker Crvene zvezde je uprkos kratkom vremenskom intervalu koji je proveo na parketu ostvario zapažen učinak i na kraju imao najviše asistencija na utakmici - četiri, a postigao je isto toliko poena za sedam minuta koliko je igrao.
Pošto je njihov tim ispao iz letnje lige njih dvojica bi trebalo da se upute u Srbiju gde će se priključiti nacionalnom timu na pripremama za Mundobasket u Španiji.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Ma šta je ovo bilo?! Kakav koš Borca iz Zemuna za drugi produžetak protiv BKK Radničkog
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
DRAGAN
Cirkusant
Podelite komentar