Vojvodina silovito otvorila novu sezonu!

• 2

Fudbaleri Vojvodine savladali su u Novom Sadu ekipu OFK Beograda sa 3:0, u preostaloj utakmici 1. kola Jelen Superlige Srbije.

Domaćin je lako došao do uspeha na otvaranju sezone. Već posle dvadesetak minuta Novosađani su imali dva gola prednosti, a ubedljiva pobeda osigurana je još jednim golom u drugom poluvremenu.

Podmlađeni "romantičari" protiv Vojvodine nisu imali nikakvih izgleda da dođu makar do boda. Iskusniji i kvalitetniji tim Zorana Marića od početka meča igrao je mnogo bolje i diktirao tempo, pa je mogao da slavi i ubedljivijim rezultatom.