POSTIZAO GOLOVE U SVAKOM MINUTU UTAKMICE: Pogledajte kako je Ibra ušao u istoriju fudbala! (VIDEO)

Osim Šveđanina, istu stvar je uradio samo još najbolji fudbaler današnjice i igrač madridskog Reala Kristijano Ronaldo

• 3

MOĆNI IBRA! Fudbaler Pari Sen Žermena i reprezentativac Švedske Zlatan Ibrahimović ušao je u istoriju fudbala, pošto je tokom karijere postizao golove u svakom minutu utakmice - od prvog do zaustavnog vremena.

On je u prijateljskoj utakmici protiv Estonije (2:0), na kojoj je postigao dva gola, bio strelac u 24. minutu i tako kompletirao neverovatan statistički podatak.

Na tom meču je prestigao rekord Svena Ridela po broju golova za reprezentaciju Švedske, koji napadač PSŽ-a sada drži sa 50 pogodaka.

Osim Ibrahimovića, istu stvar je uradio samo još najbolji fudbaler današnjice i igrač madridskog Reala Kristijano Ronaldo, kada je u ferbuaru postigao gol u sedmom minutu protiv Atletik Bilbaa.

Ibrahimović je karijeru počeo u Malmeu, a igrao je još za Ajaks, Juventus, Inter, Barselonu i Milan.

Za reprezentaciju Švedske odigrao je 99 utakmica.