Zvezda doživela katastrofu od Pešićevog Bajerna!
Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su prvi poraz na turniru u Miluzu, pošto su u drugom kolu izgubili od minhenskog Bajerna rezultatom 70:96.
Posle pobede protiv Panatinaikosa, trener Dejan Radonjić na ovom meču nije mogao da računa na Dangubića, Lazića i Kalinića.
Najefikasniji kod Zvezde bili su Luka Mitrović i Boban Marjanović sa po 15 poena, Dženkins i Cirbes su ubacili po osam, a poen manje Rebić. U pobedničkom timu istakli su se Brajant sa 18 poena, Ðedović sa 16, Micić sa 13 i Gavel sa 10 poena.
U poslednjem kolu turnira Crvena zvezda u nedelju od 17.30 sati igra protiv Strazbura.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Srđa Knežević posle humanitarne utakmice za pomoć nekadašnjem golmanu Partizana Darku Božoviću
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Roza boja
haha hahaha hahaha a sta ste ocekivali.Pa mali klubovi po nepisanom pravilu dozivljavaju katastrofe od osrednjih a kamoli od velikih...Zvezdana ce biti kanta za napucavanje u Srbiji..takvi evropu samo vide kad Partizan igra
Podelite komentar
Prometej
Nemoguce?! Pa oni su sampinjoni pripremnog perioda?!?! E Pesicu Pesicuu kakav si ti Srbin bre?
Podelite komentar
Ma fmp
Satro zvezda…
Podelite komentar