Interova kanonada, Basta i Đorđević gradili pobedu Lacija, Mihina Sampdorija slavila! (VIDEO)

• 0

Hit drugog kola Serije A je Inter! "Neroazuri" su bukvalno deklasirali ekipu Sasula - rezultatom 7:0!

Potpuni debakl gostujuće ekipe počeo je već u četvrtom minuzu, golom Maura Ikarija, koji se upisao u strelce još u 30. i 53. minutu. Mladi Mateo Kovačić je mrežu zatresao u 21. minutu, a Osvaldo u 43. i 72.  Konačan rezultat postavio je Guarin u 74. minutu.

Sasuolo je od 60. minutu ostao sa desetoricom na terenu, pošto je Bernardi isključen.

Srpski internacionalac Nemanja Vidić zbog suspenzije nije imao pravo nastupa, a ceo meč sa klupe je gledao Zdravko Kuzmanović.

Srba je ipak bilo na terenu u Italiji - kokretno, Dušan Basta i Filip Đorđević imali su zapažene uloge u pobedi Lacija nad Ćezenom 3:0.

Đorđević je teren napustio tek u 60. minutu, kada ga je zamenio Miroslav Klose.

Golove za "lacijale" postigli su Kandreva u 19. minutu, Parolo u 56. i u 90. Mauri.

Lazio 1-0 Cesena Candreva by sporithd

Napoli je neočekivano minimalno poražen od Kijeva. Iguain je u prvom poluvremenu promašio penal, a gol za pobedu autsajdera postigao je Lopez u 49. minutu.

Fudbaleri Sampdorije su u prvom meču pobedili ekipu Torina u Ðenovi sa 2:0 (1:0) .

Golove za tim srpskog trenera Siniše Mihajlovića postigli su Manolo Gabijadini iz slobodnog udarca i Stefano Okaka Čuku.

Sampdorija posle dva kola ima četiri boda, dok su "bikovi" zabeležili poraz i remi.