Herta se spasila poraza bombom iz slobodnjaka u šestom minutu nadoknade! (VIDEO)

Brazilac Roni je sa dva pogotka iz slobodnih udaraca omogućio svom timu da se u Berlin vrati sa bodom u džepu

• 0

Fudbaleri Frajburga i Herte igrali su nerešeno 2:2, u prvoj utakmici 4. kola nemačke Bundeslige, a može se reći da je Brazilac Roni bio centralna figura meča, jer je postigao dva gola iz slobodnih udaraca.

Frajburg je bio na korak od prve pobede ove sezone i osvajanja vrednih bodova. Vodio je u dva navrata i kada se činilo da mu konačan uspeh neće izmaći brazilski napadač Roni je u dramatičnoj završnici obezbedio gostima iz Berlina dragocen remi.

Roni je prethodno doneo izjednačenje Herti u prvom poluvremenu, a drugi pogodak postigao je u šestom minutu sudijske nadoknade nakon što je nešto ranije njegov saigrač Šulc dobio direktan crveni karton.