Realova osmica i bod Atletika obeležili dan u Primeri! (VIDEO)

Šampion Evrope deklasirao Deportivo, dok je Atletiko ispustio bodove na svom stadionu

• 1

Madridski Atletiko je morao da juri rezultat na utakmici sa Seltom da bi izborio bod na "Visent Kalderonu" u utakmici 4. kola Primere - 2:2.

Selta je povela prelepim golom Pabla Ernandeza u 19. minutu, a domaći su uspeli da izjednače preko Mirande u 31. minutu.

Dijego Godin je deset minuta kasnije uspeo da dovede ekipu Dijega Simeoneu u vođstvo, ali je pobeda ispuštena kada je u 53. minutu sa penala pogodio Nolito.

Ranije danas je madridski Real unakazio Deportivo u La Korunji - 8:2!

Golove su postigli Kristijano Ronaldo (29, 41, 78), Hames Rodrigez (36), Geret Bejl (66, 74) i Čičarito Ernandez (88, 90+2).

Na ovoj utakmici je Ronaldo postigao svoj jubilarni 20. het-trik u Primeri.

Golove za Deportivo postigli su Haris Medunjanin u 51. minutu iz penala i Toče u 84.