Volfsburg ostvario prvi trijumf u sezoni i to ubedljivo protiv Bajera! (VIDEO)

Najzaslužniji za prvi trijumf u sezoni bio je Rikardo Rodrigez, koji je mrežu Bajera zatresao u 8. minutu iz penala i 63. minutu, a na kraju je rezultat bio 4:1

• 1

Fudbaleri Volfsburga pobedili su u nedelju na domaćem terenu Bajer iz Leverkuzena sa 4:1, u utakmici 4. kola nemačke Bundes lige.

Najzaslužniji za prvi trijumf Volfburga u sezoni bio je Rikardo Rodrigez, koji je mrežu Bajera zatresao u 8. minutu iz penala i 63. minutu.

U listu strelaca upisali su se još Vierinja u 45. i Hant u 81. minutu.

Gol za goste, koji su od 7. minuta igrali bez isključenog Ðulia Donatija, postigao je Drmić u 29. minutu.

Ekipi iz Leverkuzena ovo je prvi poraz u sezoni.