Mihajlović pobedio u gradskom derbiju Đenove!

Sampdorija pobedila Đenovu sa 1:0, a gol odluke postigao je Gabjadini u 75. minutu

• 0

Fudbaleri Sampdorije, koje trenira Siniša Mihajlović, savladali su kao gosti ekipu gradskog rivala Ðenove sa 1:0, u preostaloj današnjoj utakmici 5. kola italijanske Serije A.

Tim Siniše Mihajlovića zabeležio je treći trijumf ove sezone i uz dva remija preuzeo treće mesto na tabeli, tako da je sada najbliži pratilac vodećih Juventusa i Rome koji imaju maksimalan učinak.

Gol odluke postigao je Gabjadini u drugom poluvremenu za drugi poraz Ðenove, koja je ostala u sredini tabele.

Srpski defanzivac u ekipi Sampdorije Nenad Krstičić ušao je u igru u samoj završnici susreta.

Ðenova - Sampdorija 0:1 (0:0)