Goleada u Berlinu ostavila Kostićev Štutgart na dnu! (VIDEO)

Čak pet golova viđeno je na susretu dva tima iz donjeg dela tabele Bundeslige, ali je na kraju trijumfovao domaćin posle preokreta

• 0

Fudbaleri Herte savladali su u Berlinu ekipu Štutgarta sa 3:2, u prvoj utakmici 7. kola nemačke Bundes lige.

Duel timova iz donjeg dela tabele protekao je u velikoj i neizvesnoj borbi, iako je domaćin 15 minuta pre kraja imao prednost od 3:1 posle preokreta.

Štutgart je iznenadio vođstvom već u 5. minutu i najavio da bi mogao do važnih bodova, međutim, Herta je zaigrala mnogo bolje u nastavku.

Raspoložen je bio Salomon Kalu, koji je izjednačio rezultat 15 minuta kasnije, potom u drugom poluvremenu još jednom zatresao mrežu, pa je izgledalo da je sve rešeno kada je Berens pogodio za 3:1.

Štutgart je, međutim, u završnici zaigrao angažovano i bio mnogo opasniji, propustio je više povoljnih prilika, ali je uspeo samo da ublaži poraz autogolom Vagnera.

U ekipi gostiju ceo meč odigrao je mladi reprezentativac Srbije Filip Kostić.