Ko bi rekao da će posle sedam kola u Nemačkoj ova dva tima i dalje biti nepobedivi! (VIDEO)

Ni Majnc našeg Filipa Đuričića, ni Menhengladbah nisu do sada osetili gorčinu poraza, a tako će ostati i posle njihovog međusobnog duela

• 0

U poslednjem meču 7. kola Bundes lige susrela su se dva tima koji do sada, uz Bajern i Hofenhajm, nisu osetili gorčinu poraza, a tako je ostalo i dalje. Ni posle sedam mečeva u šampionatu Menhengladbah i Majnc nisu napustili teren pognute glave, pošto je njihov međusobni susret završen bez pobednika 1:1.

Došao je domaćin u vođstvo u 15. minutu preko Kruzea, ali je na isteku pola sata igre Hofman iz jedanaesterca doneo izjednačenje gostima za koje je od prvog minuta na terenu bio Filip Đuričić, a takav rezultat ostao je do samog kraja.

Nešto pre ove utakmice, svoj duel su odigrali Volfzburg i Augzburg, a trijumfovao je domaći tim 1:0. Nikola Đurđić ušao je u poslednjih nekoliko minuta susreta ne bi li pomogao svom timu da izbegne poraz, ali nije uspeo u tome. Strelac odlučujućeg pogotka bio je Naldo.