Šestica Bajerna, ludilo u Štutgartu i novi poraz Dortmunda! (VIDEO)

U subotu popodne odigrano je šest utakmica u Bundesligi, na kojima je viđeno čak 21 gol

• 0

Bajern nastavlja da teroriše u Bundesligi. Bavarci su na domaćem terenu savladali ekipu Verdera iz Bremena rezultatom 6:0, a interesantno je da je rezultat između ova dva tima u poslednjih pet utakmica 26:3.

Po dva gola za tim iz Minhena postigli su Filip Lam i Mario Gece, dok su još u strelce upisali Tomas Miler i Ćabi Alonso.

Najzanimljivi meč viđen je u Štutgartu, gde je Bajer Leverkuzen na poluvremenu imao prednost od 3:0, do koje je došao golovima Song Mina i Belarabija.

Ipak, domaći se nisu predavali i preko Vernera, Klajna i Harnik uspeli da dođu do boda. Harnik je gol postigao posle asistencije Filipa Kostića, koji je odigrao poslednjijh 15 minuta utakmice.

Borusija Dortmund ni petu utakmicu zaredom nije uspela da pobedi. Bolji od "milionera" na domaćem terenu bio je Keln rezultatom 2:1. Golove za domaći tim postigli Vot i Zeler, dok je strelac za tim Jirgena Klopa bio Ćiro Imobile.

Neven Subotić dobio je šansu u poslednjim minutima utakmice, dok Miloš Jojić nije bio ni na klupi na ovoj utakmici. U porazu Augzburga od Majnca, Nikola Đurđić je odigrao prvih 45 minuta, dok je Filip Đuričić meč odgledao sa klupe.