Šok završnica meča KPR - Liverpul sa dva autogola! Blamaža Balotelija! (VIDEO)

Liverpul je imao sigurnu pobedu do 87. minuta, a onda je usledila drama

• 1

Pravo ludilo videli smo na "Loftus Roudu", gde je Liverpul na jedvite jade savladao Kvins Park Rendžers rezultatom 3:2.

Domaći su postigli čak dva autogola po prvi put od kako se igra Premijer liga, i to ih je svakako koštalo makar boda protiv Liverpula.

"Crveni" su poveli u 67. minutu autogolom Ričarda Dana, ali samo nekoliko minuta pre toga je Mario Baloteli uspeo da promaši prazan gol sa pet metara.

Liverpul je do finiša vodio i svi su videli laganih tri boda za ekipu Brendana Rodžersa, ali je onda usledila drama.

Eduardo Vargas je u 87. minutu izjednačio na 1:1, da bi u prvom minut zaustavnog vreme pogodio Kutinjo.

Tek nekoliko sekundi kasnije, Vargas je uspeo da postigne novi gol, i panika se potpuno uvukla u navijače Liverpula.

Sreću Liverpulu je ipak doneo Stiven Kolker, koji je u 95. minutu pogodio sopstvenu mrežu i poklonio sva tri boda "crvenima".