CSKA pobedio Spartak: Tošić strelac u najvećem ruskom derbiju (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao prvi gol za Armejce, koji trijumfom od 2:1 ostaju u trci za titulu

• 0

CSKA je na stadionu "Lužnjiki" pobedio Spartak 2:1 (1:0) uz pogodak Zorana Tošića. Armejci su se trijumfom u najvećem ruskom derbiju vratili na podnošljivih "minus 6".

Srpski reprezentativac je odlično rešio situaciju 1 na 1 sa domaćim golmanom. Spartak je izjednačio u 51. minutu preko Dzjube, ali je najbolji strelac CSKA Seidu Dumbija deset minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Srpski reprezentativac je za 90 minuta bio jedan od najboljih aktera meča pred gotovo krcatim tribinama najvećeg stadiona u Rusiji.

Tabela: Zenit 70, CSKA 64, Lokomotiva 60, Spartak Moskva 59, Dinamo 59...