OFK Beograd je oČUKAn, Voša prva na tabeli makar do nedelje!

Čukarički je slavio sa 4:0 protiv ekipe sa Karaburme

• 0

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na gostovanju ekipu OFK Beograda sa 4:0 (1:0), u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Čukarički je do pete pobede u sezoni sa dva gola predvodio Matić, koji je mrežu OFK Beograda pogodio u 27. i 68. minutu.

U listu strelaca za Brđane upisali su se još Srnić u 50. i Bojić u 88. minutu.

Do pobede je došla i lučanska Mladost, koja je sa 2:1 savladala Rad, dok su u Subotici bodove podelili Spartak i Borac - 2:2.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu Voždovac sa 3:0 (2:0).

Novosađani su se vratili na pobednički kolosek i bar do sutra pretekli Partizan na prvom mestu na tabeli.

Golove za Vojvodinu postigli su Veselinović u 30. iz penala, Gaćinović u 39. i Luković u 52. minutu.

U derbiju začelja niški Radnički je na Čairu savladao imenjaka iz Kragujevca golom Ðilasa početkom drugogo poluvremena, dok je Novi Pazar ostvario pobedu na gostovanju protiv Napretka u Kruševcu.