Bronza za najboljeg plivača Srbije na Svetskom kupu!

Velimir Stjepanović aktuelni evropski šampion na 200 i 400 metara slobodnim stilom danas učestvuje na trci 200 metara kraul na poslednjem mitingu Svetskog kupa u Singapuru

• 2

Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je bronzanu medalju u disciplini 200 metara leptir stilom na poslednjem mitingu Svetskog kupa u malim bazenima u Singapuru.

Stjepanović je trku završio sa vremenom od jednog minuta, 55 sekundi i 85 stotinki, drugi je bio Japanac Daija Sato, dok je prvo mesto zauzeo Čad Le Klos iz Južne Afrike sa sedam i po sekundi više u odnosu na srpskog plivača.

Stjepanović, koji je aktuelni evropski šampion na 200 i 400 metara slobodnim stilom, sutra će učestvovati u trci na 200 metara kraul, dok će se Ivan Lenđer takmičiti na 50 i 100 metara leptir stilom.