Nova blamaža Milana, Mihina Sampa srušila Fiorentinu, za koju je gol postigao bivši štoper Partizana! (VIDEO)

SAmpdorija je savladala Fiorentinu rezultatom 3:1*Najzanimljivije je bilo u Udinama, gde je Đenova savladala Udineze rezultatom 4:2

• 0

Posle nesretnog poraza protiv Intera, Sampdorija se vratila na pobednički kolosek. Izabranici Siniše Mihajlovića su na domaćem terenu savladali Fiorentinu rezultatom 3:1 i tako se učvrstili na trećoj poziciji. Golove za domaću ekipu postigli su Palombo, Rico i Eder, dok je počasni pogodak za "violu" postigao bivši igrač Partizana, Stefan Savić.

U domaćem timu, Nenad Krstičić je odigrao poslednjih dvadesetak minuta, dok je Nenad Tomović ovaj meč odgledao sa klupe Fiorentine.

Najzanimljviji meč u popodnevnom terminu u nedelju odigran je u Udinama, gde je Đenova pobedila Udineze rezultatom 4:2. Domaćoj ekipi nije pomogao ni pogodak Di Natalea u prvom minutu, a Željko Brkić nije bio ni u protokolu. Treba još napomenuti i da je Torino, za koji je Ivan Maksimović odigrao svih 90 minuta, odigrao bez golova sa Atalantom.

U poslednjem meču koji je odigran u nedelju, Milan je "San Siru" poražen od Palerma rezultatom 2:0. Gostujuća ekipa je ceo posao završila za tri minuta (od 23-26) kada je autogolom Zapate i pogotkom Dibale stigla do velike prednosti. Od tog trenutka "rosoneri" su napadali sve vreme, ali nisu uspeli čak ni počasni gol da postignu