Totenhem slavio u Tripolisu, katastrofa Dinama u Zagrebu!

Totenhem lagano slavio u Grčkoj*Salcburg razbio Dinamo u Zagrebu*Utakmica između Sent Etjena i Intera završena bez pobednika

• 4

U četvrtak su na programu 24 utakmice u okviru grupne faze Lige Evrope. Od mečeva koji su odigrani od 18, odnosno 19 časova izdvajamo pobedu Totenhema nad Asterasom rezultatom 2:1, katastrofu Dinamo Zagreba na svom terenu,  preokret PSV-a u Atini i remi Sent Etjena i Intera.

Totenhem je već u prvom poluvremenu obezbedio pobedu na gostovanju u Tripolisu. Engleski tim je preko Tauzenda i Harija Kejna stigao do velike prednosti već u 42. minutu i na taj način se veoma približio prolasku narednu rundu takmičenja. Domaći tim je uspeo do kraja utakmice samo da smanji prednost. Što se tiče srpskih interanacionalaca, Zdravko Kuzmanović je za Inter odigrao 83 minuta, Nemanja Vidić svih 90, dok je Stefan Šćepović u dresu Seltika na terenu proveo 72 minuta