Milan sa penala "oteo" bod Mihinoj Sampdoriji! (VIDEO)

Sampdorija i Milan odigrali su sjajnu utakmicu, ali pobednika posle 90 minuta nije bilo*Miha i dalje ne zna za poraz kod kuće

• 1

Sjajna fudbalska predstava viđena je u subotu uveče u Đenovi. Čak četiri gola, preokreti i na kraju podela bodova između Sampdorije i Milana - 2:2.

Došli su gosti iz prestonice mode rano u vođstvo, preko El Šaravija, ali su izabranici Siniše Mihajlovića uspeli da na odmor odu bez rezultatskog deficita, pošto je u nadokandi vremena Stefano Okaka doneo izjednačenje Sampi.

Samo što je počelo drugo poluvreme, domaćini su stigli do vođstva. Igrao se 51. minuta, kada je Eder uspeo da savlada Dijego Lopeza i donese prednost svom timu.

Ipak, rosoneri se nisu predavali i iz diskutabilnog jedanesterca uspeli da osvoje bod. Siguran realizator bio je Džeremi Menez.

Na ovaj, način Sampdorija je nastavila svoj niz nepobedivosti na domaćem terenu. Nenad Krstičić presedeo je ceo meč na klupi.