Koš u poslednjoj sekundi: Ovako je Bajern ostao bez druge faze Evrolige (VIDEO)

Armani pobedio Bavarce rezultatom 83:81 i tako ih definitivno izbacio iz trke za drugu fazu

• 0

Svetislav Pešić i Bajern iz Minhena su rekli zbogom Evroligi! Poenima Danijela Heketa u poslednjoj sekundi meča, košarkaši Armanija savladali su Nemce rezultatom 83:81 u uvodnom meču 8. kola Evrolige i tako srušili snove gostima da mogu do druge faze.

Imao je Bajern priliku da, na manje od pola minuta pre kraja, povede, ali je Lester Bo Mekejleb promašio polaganje i tako omogućio Heketu da postane heroj italijanskog tima.

Italijan je upisao 25 poena, Ragland 14, a Kleiza 13 poena u pobedničkoj ekipi. Goste, koje u drugom poluvremenu nije predvodio Svetislav Pešić zbog isključenja, predvodio je Šafarcik sa 15 poena. Đedović je ubacio 13, a Brajant i Savanović po 11 poena. Štimac je dodao tri, dok Micić nije igrao zbog povrede.