Gosti vodili, pa dobijali crvene kartone, a domaćini na kraju pobeđivali! (VIDEO)

Vest Hem i Aston Vila ostvarili pobede uprkos tome što su zaostajali

• 0

U Premijer ligi sladili su se domaćini, iako su gostujući timovi bili ti koji su prvi stizali do vođstva, ali su onda dobijali i crvene kartone, a domaće ekipe su preokretale rezultat.

Vest Hem je gubio od 19. minuta protiv Svonsija kada je Vilfred Boni zatresao mrežu Adrijana, ali je Endi Kerol pred kraj poluvremena prvencem ove sezone izjednačio, a u 66. minutu drugim pogotkom doneo kompletan preokret. Nadu gostiju da će izbeći poraz odneo je golman Fabijanski kada je dva minuta kasnije zaradio isključenje, a Sako je psotavio konačnih 3:1.

Slična situacija bila je i u Birmingemu, gde je Lester protiv Aston Vile prvi stigao do vođstva preko Uloe u 13. minutu, ali je Klark u 17. izjednačio. Haton je preokrenuo na 2:1 u 71. minutu da bi nade gostiju u izbegavanje poraza odneo Končeski direktnim crvenim kartonom koji je dobio 10 minuta pre kraja.