Lacio za pola sata torpedovao Atalantu, drama na Siciliji u finišu (VIDEO)

Rimljani slomili otpor gostiju tek u drugom poluvremenu, dok je Palermo golom u nadoknadi vremena srušio Sasulo

• 0

Fudbaleri Lacija i Palerma postigli su pobede na domaćem terenu, u prvim utakmicama 15. kola italijanske Serije A.

Lacio je na Olimpiskom stadionu u Rimu bio siguran protiv Atalante (3:0) i novim bodovima preuzeo je četvrto mesto na tabeli, dok su Sicilijanci nadigrali Sasuolo (2:1) i probili se na devetu poziciju.

Srpski napadač u ekipi Lacija Filip Ðorđević igrao je do 76. minuta, kada je ustupio mesto Nemcu Miroslavu Kloseu, a na terenu se našao i Dušan Basta.

Lacio - Atalanta 3:0